Oblastní skupina agility Plzeň - Doubravka

Pes je jediný tvor na světě, který vás má rád víc, než vy máte rádi sebe.
(Josh Billings)

Naši výcvikáři/ky:

Marcela Sobotková:

Je Marcela Sobotková to výcvikářka, která si ví rady v každé situaci. Umí poradit, ale také dobře a trefně říct, že tudy cesta nevede. Agility se věnuje od samých počátků a jde jí to dobře. Je naší hlavní výcvikářkou a neznám psa, kterého by nezvládla. Kdyby nad Vámi zlomili všichni hůl, Marcelka řekne: "To by bylo, aby to nešlo!" a veřte půjde to! Je majitelkou malé kníračky Torinky, kterou si vzala po Jolaně, a belgičandu Nessi. (-Alena-)
kontakt

Hana Kopalová:

Hanka Hana Kopalová je človíček, který má svatou trpělivost. Dokonce jí poslouchal i Aronek. Sice mu občas říkala: "Ty bestie zrzavá!!" ale naučila nás hodně věcí. Nepokazí žádnou legraci, když děláme ukázky v Rokycanech, dobrovolně nás pouští k ní domů……… Je to vlastně šíleně odvážný člověk, protože počet psů v těch dnech nejde pod deset. K tomu má ještě doma kocourka a dvě bearded kolie Čokoládu od Emy Destinové a Fidorku od Emy Destinové. Na všech ukázkách ji lidé milují, protože její smečka jsou děsní komedianti a rozchechtají publikum. (-Alena-) kontakt
Teď už má 3 - ještě Lentilku od Emy Destinové :-) (-Lenka-)

Hanka Drahozalová:

Hanka Hanka Drahozalová má dalmatina Žolíka, šikovnou šeltičku Eisinku a úžasnou trpělivost při výcviku :-). kontakt

Hanka Vrzalová:

Hanka cvičí se svým zasloužilým veteránem labradorem Terýskem a kříženkou Jenny.
kontakt

Alena Čechurová:

Alenka Alenka Čechurová trénuje začátečníky a běhá v elitní třídě A3 s kříženkou Sheilou.
kontakt

Aneta Hoblíková:

Aneta Aneta Hoblíková trénuje začátečníky a běhá se šeltií Benetkou a v elitní třídě A3 s kříženkou A3CH Bárou.
kontakt

Zdeňka Šafaříková:

Zdenka přebrala družstvo L po Veronice Dudkové. Agility běhá se svou australačkou Kimi.
kontakt

 


Jolana Troppová:

Jolana Jolana Troppová je další ostřílená matadorka, která si zazávodila na nejednom cvičišti naší republiky. Se svou kníračí smečkou dává dost znatatelně vědět, že v Plzni agility rozumíme. Vzala si naše nováčky a bude jim předávat svoje znalosti. Jestli to dělá správně budou kontrolovat Carísek, Esterka, Cácorka a Torinka. Určitě budou se svou paničkou spokojení tak, jako my všichni ostatní. Jolana má dar věci řešit v klídku, pohodě a s úsměvem, ale nic vám neodpustí. Na parkuru se prostě musí cvičit:-)))

Člověk míní, ale život mění. Náhle nás opustila...... Tak jak jsme byli zvyklí jezdit všichni společně na závody, tak jsme se rozloučili s Jolanou na její poslední cestě v sobotu 22. 4. 2006. V našich srdcích a na těchto stránkách zůstává dál.
(-Alena-)

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS! Poslední aktualizace: 11.02.2020
©OSA Plzeň-Doubravka | administrátor